Wyjazd do sali zabaw „Piotruś” w Kołobrzegu

Wyjazd do sali zabaw „Piotruś” w Kołobrzegu

29.11.2013 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na salę zabaw (kulki) „Piotruś” mieszczącą się w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Millenium w Kołobrzegu. Wycieczka została zorganizowana w ramach obchodów Andrzejek. Wyjazd był także swego rodzaju nagrodą ze strony Samorządu Uczniowskiego za aktywny udział dzieci z Oddziałów przedszkolnych w konkursie „Kasztanowa klasa”, w którym obie grupy przedszkolne zgromadziły największą ilość kasztanów spośród innych klas w szkole.

Organizacji wyjazdu na salę zabaw w Kołobrzegu podjęły się pani Magdalena Zwolińska (wychowawca grupy 6-latków) oraz pani Erwina Sulkowska (wychowawca grupy 5-latków). Do udziału w wycieczce dołączyła także pani Dagmara Michalak z uczniami klasy II.

Po dotarciu na miejsce docelowe i wejściu na salę zabaw dzieci bardzo ochoczo przystąpiły do różnorodnych zabaw. Przedszkolaki najchętniej skakały na tzw. dmuchańcach, jeździły samochodami oraz zjeżdżały z krętej zjeżdżalni wprost do basenu wypełnionego kolorowymi plastikowymi kulkami. Dzieci bawiły się bardzo zgodnie, organizowały sobie różne bardzo pomysłowe zabawy. W przerwach między zabawami uczniowie mieli do dyspozycji stół z pysznymi ciastami upieczonymi na tę okazję przez rodziców, słodkimi łakociami oraz napojami.

Dzieci spędziły dwie godziny w sali zabaw, ale najchętniej pobawiłyby się jeszcze dłużej. Mimo zmęczenia wszyscy byli bardzo szczęśliwi po tak aktywnie spędzonym dniu i chętnie dzielili się wrażeniami z wyjazdu.