Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

 „Piknik Rodzinny” dla dzieci i rodziców z oddziałów przedszkolnych współorganizowany z Kołem Łowieckim „Świt” w Kołobrzegu

 

                Dnia 15.06.2013r. (sobota) o godzinie 10.00 na Świcie rozpoczął się „Piknik Rodzinny”. Organizacji pikniku podjęła się pani Erwina Sulkowska (wychowawca grupy 6-latków) i pani Magdalena Zwolińska (wychowawca grupy 5-latków) oraz rodzice dzieci z obu oddziałów przedszkolnych. W organizację pikniku bardzo aktywnie zaangażowali się także: pan Ryszard Jaśkiewicz, pan Marcin Szymanek, pan Andrzej Majcher z Koła Łowickiego „Świt” w Kołobrzegu, którzy zapewnili wszystkim uczestnikom kiełbaski na ognisko, pieczywo, napoje zimne i gorące, a ponadto dla każdego dziecka słodkie upominki i owoce. Dodatkowo w ramach udziału w przyrodniczym konkursie rysunkowym wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom za rysunek lasu wykonany uprzednio na zajęciach w szkole.

W czasie pikniku odbyło się kilka konkursów i konkurencji sportowych dla dzieci i rodziców zakończonych słodkimi nagrodami. Odbył się także mecz piłki nożnej, w której dzieci zagrały przeciwko drużynie złożonej z rodziców.

Organizacja pikniku miała na celu lepszą integrację rodziców ze szkołą i pracującymi w niej nauczycielami oraz rekreację, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i dobrą zabawę w rodzinnej atmosferze.