Dzień Matki

Dzień Matki

 

DZIEŃ MATKI PRZYGOTOWANY  PRZEZ

GRUPĘ 5 i 6-LATKÓW

 

                Dnia 27.05.2013 r. o godzinie 10.00 dzieci z oddziałów przedszkolnych – grupa 5 i 6-latków – mieszczących się przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czerninie zaprezentowały przygotowany wspólnie z wychowawcami – panią Magdaleną Zwolińską i panią Erwiną Sulkowską program artystyczny z okazji „DNIA MATKI”.

W czasie występu uczniowie pięknie zaprezentowali wiersze na temat Święta Mamy. Recytowanie wierszy przeplecione zostało dwiema krótkimi inscenizacjami oraz śpiewem wesołych piosenek. Na zakończenie dzieci wspólnie z grupą 6 – latków z całego serca zaśpiewały „Sto lat” dla wszystkich zgromadzonych mam.

Występ artystyczny zaprezentowany przez 5 i 6 – latków okazał się udany i jednocześnie bardzo podobał się przybyłym gościom.

Po części artystycznej dzieci udały się do swojej klasy, gdzie przed przystąpieniem  do słodkiego poczęstunku wręczyły swoim mamom przygotowane własnoręcznie na zajęciach upominki  – magiczne kule z wodą. Upominki przygotowane przez dzieci bardzo przypadły do gustu ich mamom.