Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Wyjazd grupy 5 i 6-latków

na salę zabaw „Piotruś”  w Kołobrzegu

 

                Dnia 04.06.2013r. dzieci z  oddziałów przedszkolnych wybrały się na salę zabaw (kulki) „Piotruś” mieszczącą się w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Millenium w Kołobrzegu. Tego dnia już od samego rana dzieci były niezwykle podekscytowane, nie mogły doczekać się momentu opuszczenia szkoły, wejścia do autobusu i wyruszenia na wycieczkę.  Wycieczka została zorganizowana w ramach „Dnia Dziecka”. Organizacji wyjazdu na salę zabaw w Kołobrzegu podjęły się pani Magdalena Zwolińska (wychowawca grupy 5-latków) oraz pani Erwina Sulkowska (wychowawca grupy 6-latków).

Po dotarciu na miejsce docelowe i wejściu na salę zabaw dzieci zostały oczarowane magią kolorów wnętrza i niedługo myśląc bardzo ochoczo przystąpiły do różnorodnych zabaw. Dzieci najchętniej skakały na tzw. dmuchańcach, jeździły samochodami oraz zjeżdżały z krętej zjeżdżalni wprost do basenu wypełnionego po brzegi multi kolorowymi plastikowymi kulkami. Uciechom i radości dzieci nie było końca.

Dzieci spędziły dwie godziny w sali zabaw. Po wejściu do autobusu uczniowie byli bardzo zmęczeni, ale zarazem szczęśliwi po tak aktywnie spędzonym dniu.