Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Od 16 marca 2020 r. jesteśmy w domach z powodu epidemii jaka zapanowała na całym świecie. Nie jesteśmy jednak na wakacjach. Pracujemy wspólnie dzięki nowoczesnej technologii IT. Wszyscy wkładamy bardzo dużo pracy w to, by nie stracić ani dnia w szkole. Chciałabym  podziękować  dzieciakom, za to że jesteście tam po drugiej stronie ekranu komputera i solidnie pracujecie. Dziękuje rodzicom, że wspomagają swoje dzieci w tym trudnym czasie i są z nimi codziennie. Dziękuje nauczycielom, za codzienne kontakty z uczniami i  rodzicami. Za sprawdzanie  dziesiątków przesłanych prac uczniów. Za podjęcie trudu pracy online. Za to, że zawsze mogę na Was liczyć.

Dziękuje wszystkim za to, że dajemy wspólnie radę pracować dla dobra naszych dzieci.

Drodzy ósmoklasiści.

Zdaje sobie sprawę, że jesteście w stresie myśląc o czekających Was egzaminach i rekrutacji do wybranej szkoły. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło. Egzamin ma odbyć się w dniach
21-23.04.2020 r. Wiem, że Wasi nauczyciele zrobili wszystko, by jak najlepiej Was przygotować do tego egzaminu,  a Wy dacie z siebie wszystko, aby napisać go jak najlepiej. Tak, żebyśmy wszyscy byli z Was dumni.

Jeżeli nastąpią jakiekolwiek zmiany w terminach, o wszystkim powiadomię Was i waszych rodziców.

 Chciałabym Was poinformować, że online będziemy pracować do 08.04.2020 r. zgodnie z kalendarzem roku szkolnego od 09.04.2020 do 14.04.2020  r.  w szkole trwać będzie wiosenna przerwa świąteczna i w tym czasie macie dni wolne. Nauczyciele nie będą wam zadawać zadań, a Wy nie będziecie musieli ich wykonywać. Jak będzie wyglądała dalsza nasza praca postaram się Was poinformować natychmiast, jak tylko władze podejmą decyzje.

Dziękując raz jeszcze  wszystkim, pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Do szybkiego zobaczenia.

J. Puton